Cześć Wszystkim ponownie, przez te ostatnie 2 miesiące była ogromna zawierucha związana ze zdrowiem, szkołą, konkursami i masą innych rzeczy. Na szczęście przychodzą nam z odsieczą kochani Nauczyciele. W końcu można posiedzieć nad gamedevem i przede wszystkim pisaniem.

Od niedzieli do poniedziałku wieczór zajmowałem się głównie pracą w Blenderze. Chodziło przede wszystkim o rozgrzewkę przed właściwym projektowaniem, ale znalazłem także niecodzienny patent na szybkie modelowanie fajnych kształtów. Zrobiłem 3 modele statków kosmicznych, których rendery poniżej. Do tego wiązkę prądu, która niestety poza środowiskiem Blendera ma nikłe zastosowanie. Zrobimy to w Unity kiedyś 😉 Prąd ten miał być częścią jednego z modeli, gdzie mamy zasilanie właśnie w ten sposób przedstawione, więc póki co imitują go zielone wiązki.

Edit: zrobiłem jeszcze kilka tych statków tą prostą metodą: YT

Cincopa WordPress plugin

Ważne: rozdzielczość zdjęć to 1920×1080, więc niby okey, ale jakość pozostawia wiele do życzenia coby wrzucić to na tapetę 🙂

Zapowiedź

Jako, że zbliża się koniec roku szkolnego, a zarazem jest coraz więcej wolnego czasu (dzięki ZNP!), to czas dokończyć Project Warpaid. W związku z tym będzie się pojawiało więcej materiałów, a także niedługo wersja do pobrania i grania. Jeżeli będą duże zmiany, prawdopodobnie przedstawiane będą na filmie na YT.

Pzdr!